info@galimed.sk +420 602 128 364

O spoločnosti

Spoločnosť GALIMED pôsobí v oblasti fotovoltaických elektrární od roku 2009. Poskytuje komplexné služby formou dodávky na kľúč, tj od prvej konzultácie nezáväzného po kompletnú realizáciu a servis. Spoločnosť neponúka nič, čo by si sama nevyskúšala. Vedľa realizácií pre investorov prevádzkuje niekoľko svojich menších fotovoltaických elektrární na slovenské. S každou stavbou postupne prešla všetkými legislatívnymi a technologickými postupmi až na uvedenie fotovoltaickej elektrárne do prevádzky. GALIMED pozná ekonomické a právne prostredie trhu, vedia poradiť a obhajovať investorove záujmy.

Na slovenskom trhu pôsobí niekoľko našich dcérských společností.

Prevádzkujeme sklad v Trnave.

Ponúkame:

  • Kvalitu, zaujímavú cenu, osobný priestup
  • Veškerý materiál na fotovoltaické elektrárne
  • Fotovoltické polykryštalické panely AMERISOLAR o výkone 255Wp - 275Wp
  • Striedače Aurora, DELTA ,SMA, Kostal
  • Konštrukcie na fotovoltické elektrárne - na strešné fotovoltické systémy, aj na voľné plochy
  • Projekty fotovoltaickej elektrárne, hybridné FVE
  • Konzultačnú činnosť v oblasti fotovoltaiky, fotovoltaické energie a správny výber materiálu na FVE
  • FVE na kľúč na Slovensku aj v ČR
  • Osobný prístup ku klientovi
  • Hovoríme anglicky

Fotovoltaický balíček na mieru až k Vám

Nechajte si zadarmo zostaviť fotovoltaický balíček na mieru. Balíček obsahuje všetok materiál na stavbu fotovoltaickej elektrárne: fotovoltaické panely, vhodný menič, konštrukcia, montážny materiál, káble atď.

Fotovoltaické balíčky dovezieme až k Vám domov! Napíšte nám na info@galimed.sk nebo tel.:0042602128364. Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom!

Sme dodávateľom komponentov pre fotovoltické elektrárne: fotovoltaické panely, fotovoltaické meniče – striedače ,konštrukcie na strechy a volné plochy, montážný materiál, fotovoltaické káble, monitoring. Doterajšie skúsenosti poukazujú na možnosti ich rozsiahleho využitia v priemyselnej oblasti rádu megawatt,rovnako jako aj na rodinných domoch.

Slnko Vám účet nepošle!

Naším cieľom je dodávať riešenia z oblasti fotovoltaiky (fotovoltaické panely, meniče, konštrukcie) prinášajúce ekonomický prospech a prispievajúce k redukcii exhalácii vznikajúcich pri výrobe elektriny klasickými zdrojmi. Dodávame fotovoltické / solárne panely a systémy do celej EÚ. Spolupracujeme so stabilnými osvedčenými certifikovanými výrobcami fotovoltaických panelov, ktorí vyrábajú fotovoltické panely už veľa rokov a zaručujú ich vysokú kvalitu. Našimi zákazníkmi sú investori v oblasti fotovoltaiky všetkých veľkostí a montážne firmy fotovoltaických systémov, ale aj jednotlivci, ktorí se zaoberajú fotovoltaikou. Fotovoltaické panely AMERISOLAR prinášajú ekonomicky prospech nasim zakazníkom na Slovensku nielen na strechách rodinných domov, ale aj na voľných plochách.

Informácie pre zákazníkov z Čiech

GALIMED s.r.o. podniká v oblasti fotovoltaiky a obnovitelných zdrojů energie. Zaměřuje se na saving energy, fotovoltaické kolektory, solární fotovoltaické panely.

Scroll to Top