info@galimed.sk +420 602 128 364
  • slidebg1
    FOTOVOLTAIKA

    Ekologické riešenie
    Vaša zelená energia

Fotovoltika - výhodná investície

Máte strechu na juh? Máte plochú strechu?
Investujte do vlastej fotovoltiky, investujte so slnkom!

Poradíme vám!

Spoločnosť GALIMED poskytuje komplexné služby

Spoločnosť GALIMED pôsobí v oblasti fotovoltaických elektrární od roku 2009. Poskytuje komplexné služby formou dodávky na kľúč, tj od prvej konzultácie nezáväzného po kompletnú realizáciu a servis.

Nechajte si zadarmo zostaviť fotovoltaický balíček na mieru. Balíček obsahuje všetok materiál na stavbu fotovoltaickej elektrárne: fotovoltaické panely, vhodný menič, konštrukcia, montážny materiál, káble atď.
Fotovoltaické panely, fotovoltaické meniče – striedače, konštrukcie na strechy a volné plochy, montážný materiál, fotovoltaické káble, monitoring. Doterajšie skúsenosti poukazujú na možnosti ich rozsiahleho využitia v priemyselnej oblasti rádu megawatt,rovnako jako aj na rodinných domoch.
Naším cieľom je dodávať riešenia z oblasti fotovoltaiky (fotovoltaické panely, meniče, konštrukcie) prinášajúce ekonomický prospech a prispievajúce k redukcii exhalácii vznikajúcich pri výrobe elektriny klasickými zdrojmi.
Spolupracujeme so stabilnými osvedčenými certifikovanými výrobcami fotovoltaických panelov, ktorí vyrábajú fotovoltické panely už veľa rokov a zaručujú ich vysokú kvalitu. Našimi zákazníkmi sú investori v oblasti fotovoltaiky všetkých veľkostí a montážne firmy fotovoltaických systémov, ale aj jednotlivci, ktorí se zaoberajú fotovoltaikou.

FOTOVOLTAIKA je naša profesia!

Odbornosť
100%
Dodržiavanie termínov
100%
Poradenstvo
100%
Výhodné ceny
100%
Spoľahlivosť
100%
Scroll to Top