info@galimed.sk +420 602 128 364

Fotovoltaické panely

Ako iste viete, solárne panely slúžia na výrobu elektriny vďaka schopnosti premieňať slnečné žiarenie na elektrickú energiu (ide o využitie tzv fotovoltaického javu). Solárny panel sa skladá z fotovoltaických článkov, čo sú ploché polovodičové súčiastky, ktoré pri dopade slnečného žiarenia uvoľňujú elektróny. Tým vznikajú v článkoch voľné elektrické náboje, ktoré sa premieňajú na elektrickú energiu a tá je odvádzaná z fotovoltaického solárneho článku do rozvodnej siete či k spotrebiču alebo akumulátora.

Ponúkame fotovoltaické panely od svetových výrobcov AMERISOLAR a Solyndra.

Fotovoltaické panely čínskych výrobcov patria k svetovej špičke na poli výrobcov fotovoltaických panelov a súčasne vynikajú maximálnou účinnosťou.

Na prianie zákazníka zabezpečíme tenkovrstvové panely CIGS alebo CIS od renomovaných výrobcov. TSMC SOLAR a SOLAR FRONTIER.

Typy fotovoltaickýc panelov:

 


AMORFNÉ (tenkovrstvové)

  • Nizšie účinnosť než polykryštalické a monokryštalické, ročne vyprodukujú o maximálne 3% menej energie
  • Prijímajú najväčší rozsah svetla, dobre pracujú aj za zlého počasia
  • Dobrý teplotný koeficient Viz. datasheet ( datasheet SOLYNDRA )

O společnosti

Worldwide Energy and Manufacturing USA Co., Ltd  - AMERISOLAR

AMERISOLAR je jedním z předních světových výrobců solárních křemíkových waferů a poskytovatel OEM služeb pro fotovoltaické panely. Na trh fotovoltaiky vstoupila v roce 1993 jako výrobce křemíkových waferů a rychle vyrostla v jednoho z největších světových výrobců v tomto odvětví. Díky silným základům výroby waferů se podařilo rozšířit produkci o výrobu polykrystalického křemíku, fotovoltaických modulů a článků. Tím se stala plně vertikálně integrovanou fotovoltaickou společností.
Produkty AMERISOLAR pro fotovoltaiku zahrnují čisté polykrystalické i monokrystalické ingoty, wafery, fotovoltaické panely i články.

Společnost AMERISOLAR uzavřela mnoho dlouhodobých obchodních vztahů s klíčovými společnostmi na trhu solární energetiky a dále rozšiřuje svoji zákaznickou základnu o světově proslulé fotovoltaické firmy. Inovativní technologie a reputace získaná kvalitou a spolehlivostí pomohly rozšířit operační možnosti firmy, upevnit pozici AMERISOLAR na trhu a vytvořit nové příležitosti pro další rozvoj.

Záruky

  • 10 let 90% nominálního výkonu
  • 30 let 80% nominálního výkonu
  • 12 let na materiál a zpracování
  • Pozitivní tolerance výkonu 0/+ 3% Wp

 

Soubory ke stažení
Scroll to Top